Grupa AMSTAL działa na rynku krajowym od 2000 roku. Główna siedziba znajduje się w Modlnicy pod Krakowem. W swojej strukturze organizacyjnej posiada Dział Konstrukcyjno-Technologiczny, Wydział Produkcyjny, Wydział Narzędziowni, Spawalnię, Wydział Laserowej Obróbki Blach, Wydział Montażu oraz Wydział Kontroli Jakości. Dzięki temu, możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę, począwszy od zaprojektowania elementu, przez jego wykonanie, aż po przeprowadzenie prób wdrożeniowych z ewentualnym uruchomieniem produkcji seryjnej.

Grupa Amstal to ponad stu doświadczonych fachowców o wysokich kwalifikacjach, pracujących na nowoczesnych maszynach laserowych firmy Trumf oraz Bystronic. Stworzyliśmy sprawny system podzielony na siedem osobnych wydziałów, dzięki czemu realizujemy najbardziej złożone zamówienia z zakresu cięcia i spawania laserowego, obróbki plastycznej blach, obróbki skrawaniem oraz obróbki elektroerozyjnej.

Trzon firmy stanowią pracownicy szczebla technicznego i szeroka kadra inżynierska, gwarantująca rzetelność wykonywanych usług oraz pomoc w realizacji projektu na etapie jego powstawania.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby proponować rozwiązania, które będą dla Państwa najlepsze.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa zarówno klienta indywidualnego, jak i korporacyjnego. Odbiorcami produktów i usług są firmy o różnym profilu działalności (branże: grzewcza, wentylacyjna, samochodowa, metalowa, tworzyw sztucznych, przemysł elektroniczny, spożywczy, tekstylny, recykling), począwszy od drobnych odbiorców, a skończywszy na firmach obsługujących koncerny samochodowe, takie jak VW, ABB, VALEO czy MEILLER. Nasze produkty rozprowadzane są na rynek polski oraz zagraniczny.

W 2004 roku powstał budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 1 200 m², mieszczący się w Giebułtowie, przy ul. Judyty 18, w którym aktualnie odbywa się produkcja systemów rozprowadzeń powietrza. 

W 2013 roku zakończyliśmy realizację projektu, który obejmował budowę hali produkcyjno-magazynowej oraz zakup innowacyjnych urządzeń. W nowym budynku przy ul. Dębowej 4, o łącznej powierzchni 2 500 m², powstał wydział laserowej obróbki blach.

Obecnie należymy do ścisłej czołówki firm obróbki metali w Polsce. Mądre inwestowanie w nowe technologie oraz sukcesywne wprowadzanie innowacji, pozwoliły nam nie tylko na dostosowanie się do potrzeb rynku, a także na wyznaczanie nowych standardów. Dysponujemy dużą powierzchnią gruntów z potencjałem do dalszej ekspansji i możliwością rozbudowy zakładu.

UE-logo